TOPlist

Autoservisy a pneuservisy v Karlových Varech

Přední Autoservis Karlovy Vary

Autoservisy a pneuservisy Karlovy VaryNabídka auto a pneu servisů v Karlových Varech je rozsáhlá. Mezi přední autoservisy patří Autoservis KV s.r.o., který nabízí inspekční prohlídky všech vozů, které jsou prováděny podle předepsaných intervalů a postupů daných výrobcem vozidla, přičemž pravidelnou údržbu vozů je možné provádět i pro vozy v záruce. Auto servis Karlovy Vary používá nejnovější software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel. V autoservisech AUTOFIT jsou prováděny sezónní kontroly vozidel tak, aby bylo Vaše vozidlo vždy v perfektním stavu.

Pneuservis Karlovy Vary – Pneucentrum

Mezi přední pneuservisy v Karlových Varech patří Pneucentrum. Firma nabízí montáže pneumatik, vyvážení pneumatik, geometrii, huštění interním plynem, opravy pneumatik, mobilní servis a likvidaci pneumatik. Posláním Pneucentra je zajistit pohodlí a klid všech zákazníků kdekoliv a kdykoliv. Pneuservis Karlovy Vary zaručuje odborný a profesionální přístup pracovníků, kteří vycházejí z dlouhodobých zkušeností a jsou denně připraveni k plnému nasazení.

first bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>