TOPlist

Koupě vozu? Vsaďte na kvalitní autobazar

Říká se, že auto bývá tou nejhorší možnou investicí. Tedy pokud kupujeme vůz běžný, určený na každodenní cestování. Kdo koupí vůz zcela nový, již při výjezdu z autosalonu ztrácí podstatnou hodnotu, která výrazně klesne ještě během prvních dvou až tří let provozu. Z tohoto pohledu je efektivnější koupit starší vůz v autobazaru, jelikož jedině tak lze získat skutečně kvalitní vůz za perfektní cenu. V tomto pohledu je totiž poměr cena/výkon velmi příznivý.

Pro mnohé jsou autobazary jedinou možností, jak si vůz pořídit, jelikož ne všichni mají dostatek finančních prostředků na vůz nový. Tomu také odpovídá jejich nabídka, a tak lze zamířit jak do sekcí s cenou několika desítek tisíc korun, tak do části, kde je bohatá nabídka i dražších a luxusnějších vozů. Mnohé kupující jistě potěší i řada nadstandardních služeb, jako je možnost sjednání úvěru či leasingu, nebo možnost ještě před odjezdem uzavřít povinné ručení, a nemít tak obavu z jízdy s nepojištěným vozem.

Stejně, jako je autobazar výhodný pro nákup, je určitě výhodný i pro prodej vozů. Ve většině případů nemusíte čekat na případného kupce, ale peníze za své auto dostanete ihned, a často na ruku. I proto mnoho lidí své auto raději zaveze do autobazaru, než aby dlouhé měsíce čekala, až se na soukromý inzerát ozve skutečně potencionální kupec.

first bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>