TOPlist

Jak vybrat garážová vrata pro Vaše auto?

Konečně je tady jaro a s tím přichází také čas nejrůznějších rekonstrukcí a oprav. Rádi byste si pořídili nová garážová vrata, ale nevíte, na koho se obrátit a jaká jsou nejkvalitnější? Tento výrobek vám navíc může vydržet celý život, proto je výběr značky a materiálu tím nejdůležitějším krokem. Důležitá je samozřejmě i cena, ale právě dlouhou životnost vám zajistí jedině kvalitní výrobek. Garážová vrata Univers Nabízí garážová vrata české výroby, která se vyrábí v Kadani, kde jsou vybudovány nové haly, ve kterých se vyrábí sendvičové panely pro sekční vrata. Dále je tu také automatická výrobní linka na výrobu celých sekčních vrat, což umožňuje výhodnou cenu. Sekční garážová vrata vyrábí také firma DoorHan, která používá jako jediná systém panelů s přerušeným tepelným mostem. Díky těmto technickým prvkům nedochází k promrzání žádné části vrat. Na spojích je mezera vyplněna polyuretanovou pěnou, která je zakryta oděruvzdorným materiálem s vysokou životností. Tato garážová vrata se vyrábí v sedmi základních barvách a v šesti dekorech imitace dřeva. Dále můžete vrata objednat v jakékoliv barvě dle stupnice RAL. Díky různým typům povrchů a designů a různým barvám můžete najít produkt, který bude originální, protože si ho prakticky od základu vytvoříte sami.

Tip: podívejte se na ceník garážových vrat (sekčních i rolovacích)

Pokud se zajímáte o průmyslová vrata, pak budou nejlepší volbou průmyslová sekční vrata DoorHan, která jsou určena pro častý provoz a velké rozměry stavebních otvorů. Proto jsou na tyto vrata použity vysoce kvalitní materiály – moderní superslitiny a nátěrové hmoty. Průmyslová vrata mají dlouhou životnost a vydrží velké zatížení, mají zesílený pružinový mechanismus, který má kapacitu přes 100.000 cyklů zavření a otevření vrat. Primárním místem určení jsou průmyslové haly, výrobní či skladové prostory, hromadné vjezdy na parkoviště s vysokou intenzitou pohybu aut apod. Dejte zelenou kvalitě za rozumnou cenu.

 

first bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>